hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 186

BACHLEDKA Ski & Sun – novinky v roku 2018

Nechajte sa očariť zimou v Bachledke.

BACHLEDKA Ski & Sun

Novinky 2018

Na vrchole Spišskej Magury v suchu a teple za 7 minút. Taká bude tohtoročná jazda novou 10-miestnou kabínovou lanovkou z Bachledovej doliny. Potešíme i najmenších lyžiarov, pre ktorých na zjazdovke Hrebeň vyrastá veľký rozprávkový areál s lyžiarskou školou, odkiaľ sa im nebude chcieť odísť.

O stredisku.

Rodinné lyžiarske stredisko BACHLEDKA Ski & Sun sa nachádza sa na hrebeni Spišskej Magury s nádherným výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, len 30 km severne od mesta Poprad. Rozprestiera sa na území troch obcí – Ždiar, Jezersko a Malá Franková, pričom prístup do strediska je možný zo všetkých z nich. Ponúka slovenský unikát – možnosť lyžovať v troch dolinách z rôznych svetových strán a fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu.

Stredisko je súčasťou skupiny TATRY SUPER SKI, ktorá spája 14 lyžiarskych stredísk v okolí Tatier na Slovensku i v Poľsku. S jedným skipasom, tak majú návštevníci možnosť lyžovať až na 54 km zjazdoviek a využívať 73 lanoviek a vlekov.  

Umelo zasnežovaných je v stredisku až 6 km zjazdoviek. Lyžiarom je k dispozícii nová 10-miestna kabínová lanovka Bachledka, 4-sedačková lanovka Jezersko, 5 vlekov,  8,8 km zjazdoviek vo všetkých stupňoch náročností a 20 km bežeckých tratí.  Samozrejmosťou je večerné lyžovanie, požičovňa lyžiarskeho výstroja, stravovacie zariadenia priamo na svahu a ski-bus.

Bachledka Ski & Sun je rodinným zimným rajom. Dva detské ski areály, lyžiarska škôlka, jazda na snowraftingu i osvetlené klzisko vyčaria úsmev na tvári všetkých malých návštevníkov. Túto sezónu čaká deti prekvapenie v podobe nového veľkého detského areálu na zjazdovke Hrebeň. Okrem rozprávkových trás pre začínajúcich lyžiarov bude jeho súčasťou aj veľká lyžiarska škola  ponúkajúca individuálnu i skupinovú výučbu, v ktorej bude učenie hrou.

Zimný pobyt v Bachledke je možné stráviť príjemne aj bez lyží. Prechádzkami zasneženou prírodou i návštevou Chodníka korunami stromov. Ten je otvorený celoročne a turistov pohodlne zavedie zo zeme až do výšky 24 metrov. Zakončený je špirálovitou 32 metrovou vyhliadkovou vežou s panoramatickou podestou a adrenalínovou sieťou. Výhľad z nej si Vaše srdce ihneď získa. Zima v Bachledke Vás očarí i zo slnečných terás s chutným nápojom v ruke priamo na svahu.

Okolie strediska disponuje ubytovacou kapacitou až 5 000 lôžok v rôznych druhoch zariadení od chát s rodinnou atmosférou po luxusné hotely. Doprajte dovolenku aj svojmu autu –  do strediska Vás zdarma odvezie ski-bus zo Ždiaru a Jezerska. Dovolenka v Bachledke ponúka rôznorodé výlety a zaujímavé turistické ciele. Návštevu historických miest, pamiatok UNESCO i prírodných krás a malebných obcí. Relax v termálnych kúpaliskách i zábavu a adrenalín na raftoch, lyžiach či korčuliach.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kontaktné údaje:

BACHLEDKA Ski & Sun  – Infocentrum

Telefón: +421524498101

Email: info@bachledka.sk

www.bachledka.sk

www.chodnikkorunamistromov.sk

 

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu