hocico...
Podujatia v meste
Počet zobrazení 690

Letné kino Kežmarok, 10.-16.8.2020

Program Letného kina na hradnom nádvorí (10. – 16. 8. 2020)

  • Pondelok 10. augusta, HAVEL Dráma/životopisný, Česko, 2020, réžia: Slávek Horák, 100 min, MP 12+

Životopisný film prináša príbeh jednej z najvýraznejších postáv česko-slovenskej histórie z disidentského obdobia, keď ešte Václav Havel nebol slávnou osobnosťou.

  • Utorok 11. augusta, TEMPOS Dokument, Slovensko, 2020, réžia: M. Kľujev, N. Kľujev, P. Kelemen, 90 min, MP 15+

Hudobný dokument rozpráva príbeh Patrika „Rytmusa“ Vrbovského a jeho 30-ročnej rapovej kariéry. Film na pozadí zároveň odhaľuje dejiny rapu a hip-hopu na Slovensku. Film uvedie Patrik „Rytmus“ Vrbovský a tvorcovia M. Kľujev, N. Kľujev a R. Kelemen

  • Streda 12. augusta, DOLITTLE Dobrodružný, USA, 2020, réžia: Stephen Gaghan, 106 min, dabing, MP

Keby tak každý doktor bol ako Dolittle. Nebojí sa vyraziť na nebezpečnú výpravu, stretnúť sa s pirátmi, ale čo je hlavné, rozumie reči zvierat.

  • Štvrtok 13. augusta, MEKY Dokument, Česko/Slovensko, 2020, réžia: Šimon Šafránek, 80 min, MP 12+

Film o úplnej oddanosti hudbe, o viere vo vlastnú cestu, ktorá bola často iná, než Mirovi Žbirkovi všetci odporúčali. O tom, ako sa dajú s eleganciou prekonávať životné zvraty.

  • Piatok 14. augusta – filmový klub, SALTO JE KRÁĽ Dokument, Slovensko, 2020, réžia: Pavol Barabáš, 63 min, MP 12+

Zlaňovanie najvyšších vodopádov je výzvou pre skupinku kamarátov. Motivuje ich možnosť splynúť s týmto vodným živlom. Podarí sa im zlaniť aj najvyšší vodopád sveta? Film je novinkou, ktorá bude mať len deň predtým celoslovenskú premiéru v Bratislave. Film uvedie režisér, scenárista a kameraman Pavol Barabáš

  • Sobota 15. augusta, SNEŽNÝ CHLAPEC Animovaná komédia, USA, 2019, réžia: J. Culton, T. Wilderman, 97 min, dabing, MP

Chcete zažiť parádne dobrodružstvo ? Ak áno, tak sa choďte pozrieť na strechu vášho domu. Možno sa tam skrýva stratený a vydesený yeti, ktorý nevie, ako sa vrátiť späť k rodičom.

  • Nedeľa 16. augusta, PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ Komédia, Slovensko/Česko, 2020, réžia: Marta Ferencová, 107 min, MP 15+

Film prináša tri príbehy radosti i bolesti, šťastia aj smútku troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa  spoznajú.  Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko.  

Začiatok projekcií je o 21.00 h a vstupné na päť filmov sú 3 eurá. Za film Tempos návštevníci zaplatia 6 eur a za film Meky 4 eurá. Online predpredaj lístkov na www.kinoiskra.sk. Na snímky Tempos a Salto je kráľ bude obmedzený na kapacitu kina, keďže v prípade veľmi nepriaznivého počasia sa premietania s hosťami uskutočnia v kine Iskre.  

Tags: Podujatia v meste

Môže Vás zaujímať

Ďaľšie podujatia
Menu
Oznámenia
X