Charitatívna módna prehliadka

Zaujíma  vás najčerstvejšia móda a chcete podporiť dobrú vec? Príďte už tento piatok 29. novembra do spoločenskej sály Fantázia v Spišskej Belej,  kde o 17.00 hod. odštartuje „3. ročník charitatívnej módnej prehliadky pre Luka“. Túto milú akciu bude moderovať Barbora Repková  a Jaro Pavlík.

Ako nám povedala Diana Majlenderová, organizátorka tejto akcie,  je to neopísateľný príjemný pocit niekomu pomôcť:

„Keď som minulý rok oslovila mojich dobrých známych, ktorí viem, že to v živote  nemajú  ľahké, ale sú zato skvelí rodičia rozkošného  synčeka Luka, tak opäť im tento rok venujem výťažok tejto charitatívnej akcie a veľmi rada, najmä malému Lukovi, ktorému sa minulý rok prehliadka tak páčila, že sa mamky opýtal: Mamka kedy prídeme zasa?  Tak ma to chytilo za srdce, že som urobila správnu vec. A nielen ja, ale pripojilo sa ku mne  veľa dobrých ľudí, za ktorých som veľmi vďačná, že existujú, lebo bez nich by žiadne také krásne  akcie neboli. Som v organizovaní módnych prehliadok  prváčikom, ale na každej akcii sa niečo nové naučím, tak ďakujem za úžasných ľudí, ktorí mi pomáhajú napredovať a mojej rodinke za to, že ma v tom podporuje“.

Tento rok sa na vás tešia slovenské módne značky a módne návrhárky, vrátane nádherných modelov svadobného salónu. O príjemnú atmosféru sa svojím spevom postará Veronika Strapková. Pre hostí je pripravené lahodné občerstvenie a výnimočná tombola. Teším sa na stretnutie so všetkými, ktorí majú radi peknú módu a chcú pomôcť. V prílohe si môžete pozrieť  pár záberov z minulých ročníkov.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X