hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 94

Trojnásobný úspech belianskych hasičov počas víkendu

V sobotu 14. júla sa tím hasičov DHZ Spišská Belá zúčastnil v Žakovciach hasičskej súťaže O putovný pohár starostu, na ktorej získal 3. miesto. V ten istý deň sa zároveň v Žakovciach konala aj nočná súťaž Tatry Night cup 2018, kde sa náš tím spomedzi silnej konkurencie ďalších 20 družstiev umiestnil taktiež na 3. mieste.
V nedeľu 15. júla sa v Spišskej Starej Vsi konal 1. ročník silovej hasičskej súťaže Železný hasič, kde členka nášho DHZ Simona Mlynarczyková v kategórii ženy zvíťazila a získala tak v ďalšie zlato v rámci tejto silovej súťaže.

Náš dobrovoľný hasičský zbor si tak tento rok na svoje konto pripísal ďalšie tri medaily. GRATULUJEME a prajeme veľa ďalších úspechov v tomto výnimočnom roku, kedy si náš zbor pripomína svoje 140. výročie založenia.

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu