Tričká s logom mesta už v predaji

Pre všetkých, ktorí už netrpezlivo čakali, kedy sa nové tričko s logom mesta Spišská Belá dostane do predaja, máme dobrú správu! Od pondelka 8. augusta 2016 si tento jedinečný kúsok navrhnutý Ondrejom Miškovičom, môžete zakúpiť v Regionálnom turistickom a informačnom centre v Spišskej Belej (Petzvalova 17) za cenu 5 €. Tričká sú dostupné vo veľkostiach XS, S, M, L, XL a 2XL.

Je úžasné sledovať, koľko z vás, ktorí už tričko s logom mesta máte, ho hrdo nosíte na naše mestské podujatia. Tešíme sa preto, že od pondelka už bude po Spišskej Belej behať zas o niekoľko „Srdcom Belančanov“ viac! Veď napokon, stále máme pred sebou dosť letných dní a aj mnoho akcií mesta, kedy sa bude dať tričko naplno využiť. Už o týždeň na vás čaká na Belianskom rybníku víkendový 48-hodinový maratón v love kapra, 27. augusta vás zase radi uvidíme až na dvoch podujatiach a to na furmanských pretekoch Belianska podkova a doobedňajšom Zraze spišských veteránov pred mestským úradom. A september je rovnako plný rôznych podujatí na čele s našim unikátnym Spišským zemiakarskym jarmokom 24. septembra!

Takže od pondelka má Spišská Belá nový módny hit, ktorý nás bude spájať s našim milovaným mestom už aj navonok! A to nech sa už nachádzate kdekoľvek, či už doma v Spišskej Belej alebo v šírom svete. Veď napokon, prvý predaný kúsok poputoval nášmu rodákovi, ktorý už roky žije mimo mesta.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X