Spoločným hlasovaním za “Detské ihrisko na Belianskom rybníku”

Mesto Spišská Belá sa zapojilo do druhého ročníka komunitného programu s názvom Vy rozhodujete, my pomáhame, ktorý organizuje Nadácia TESCO. Spišská Belá sa v rámci programu prezentuje s vlastným projektom „Zachráňme spolu detské ihrisko na Belianskom rybníku v Spišskej Belej“. Nadácia Tesco v tomto programe rozdelí 100 000 € 77 organizáciám po celom Slovensku, aby podporila projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám. V belianskej a kežmarskej Predajni Tesco môžete zahlasovať okrem projektu Zachráňme spolu detské ihrisko na Belianskom rybníku v Spišskej Belej, aj za projekt Kids Athletics (Šport pre všetkých Kežmarok, o.z.) a Oddychovo-relaxačná zóna (ZŠ s MŠ sv. Kríža, Kežmarok).

Každý zákazník, ktorý od 8. marca do 4. apríla, nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu určeného projektu, ktorý chce podporiť. Projekty s najväčším počtom hlasov od zákazníkov získajú v jednotlivých regiónoch podporu vo výške 1300 € na realizáciu aktivít v priebehu jari a leta 2017.

Popis projektu Zachráňme spolu detské ihrisko na Belianskom rybníku v Spišskej Belej: Mestu Spišská Belá záleží na bezpečnosti občanov, návštevníkov a chceme vytvoriť plnohodnotný, bezpečný priestor pre rodiny s deťmi, kde by mohli rozvíjať svoje športové a pohybové aktivity a zmysluplne tráviť voľný čas. Hlavnou myšlienkou je vybudovať nové detské ihrisko s hernými prvkami spĺňajúcimi bezpečnostné normy v prímestskej oddychovej zóne Beliansky rybník a vytvoriť tak bezpečný priestor využívania zelenej oázy aj pre najmenších návštevníkov.

Za náš projekt Zachráňme spolu detské ihrisko na Belianskom rybníku v Spišskej Belej môžete hlasovať v týchto predajniach:

Tesco Spišská Belá SNP 2569/9
Tesco Kežmarok Tvarožnianska 2332/9

Viac informácií aj na: https://pomahame.tesco.sk/list-of-projects?cluster=9#lista

 

 

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X