Aktuality
Počet zobrazení 491

Odmenili sme víťazov Európskeho týždňa mobility

V septembri prebiehala v Spišskej Belej súťaž konaná v rámci Európskeho týždňa mobility (o súťaži sme vás informovali priebežne počas mesiacov august a september). Túto súťaž sme spojili s Historickou cestou mesta a každý, kto v stanovenom termíne navštívil jednu z jej častí, odfotil sa pri nej a zaslal nám svoju fotografiu, sa automaticky dostal do zlosovania o zaujímavé ceny.

Táto súťaž, ktorá mala zábavno-edukačný charakter už spoznala svojich víťazov. Celkovou víťazkou sa stala Nelka Ferencková, žiačka druhého ročníka ZŠ J. M. Petzvala, ktorá nám do súťaže zaslala hneď niekoľko fotografií pri rôznych častiach Historickej cesty mestom. Za túto výhru bola odmenená plnou taškou pozorností od Mesta Spišská Belá (knižné publikácie Mesta Spišská Belá, tričko s logom mesta „Srdcom Belančan“, puzzle s motívmi Prešovského kraja a mnoho ďalších drobností), no najviac ju podľa jej slov potešila zlatá medaila pre absolútneho víťaza. Zároveň bola odmenená vecnými cenami s motívmi Európskeho týždňa mobility.

etm-nelka

V rámci súťaže sme vyhlásili aj čiastkovú súťaž o najkreatívnejšiu fotografiu. Tu sme obdarili víťazov hneď niekoľko, pretože súťaž vyhrala trieda tretiakov zo ZŠ M. R. Štefánika. Tretiačikovia sa na súťaž pripravili pod vedením svojej triednej pani učiteľky veľmi poctivo a kulisy použité na fotografii si vytvorili vlastnoručne. Naši žiaci boli za túto ich kreativitu odmenení pozornosťami od Mesta Spišská Belá a zároveň aj darmi, ktoré im boli špeciálne zaslané z centrály Európskeho týždňa mobility.

etm-stef-1

 

Všetkým výhercom srdečne gratulujeme!

Najnovšie články