hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 334

Novoročné želanie 2016

Novoročné želanie 2016

Vážení obyvatelia nášho mesta,  milí priatelia,

Na začiatku nového roka 2016 vám v prvom rade chcem poďakovať za vašu priazeň, podporu a spoluprácu, ako aj za obyčajné ľudské pochopenie a porozumenie počas uplynulého roka 2015, ktoré ste venovali nášmu mestu (i mne samotnému). Bol to rok zložitý, náročný pre každého z nás. Ale je už za nami a máme pred sebou novú výzvu a ďalšiu šancu – nový rok 2016.

A tak na jeho začiatku si spoločne želajme, aby rok 2016 bol rokom pevného zdravia, šťastia a dostatku lásky. Nech je rokom väčšieho porozumenia a vzájomnej ľudskej ohľaduplnosti. Nech je rokom väčšej spokojnosti, pokoja a radosti doma, v rodine i v práci. Nech je rokom naplnenia väčšiny vašich prianí a očakávaní. Nech je rokom pozitívnej energie a správnych rozhodnutí. Nech je rok 2016 rokom úspešným a nech je lepší (alebo aspoň taký dobrý) ako ten práve uplynulý.

A keďže 1. január nie je len začiatkom nového roka, ale aj výročím vzniku Slovenskej republiky, tak želajme šťastný a úspešný nový rok 2016 nie len sebe, svojim blízkym, nášmu mestu, ale celému nášmu Slovensku !

Takže všetko najlepšie ……  🙂

želá

Števo BIEĽAK, primátor mesta Spišská Belá

Najnovšie články