Káčer na bicykli bude v Spišskej Belej

V pondelok 1. augusta 2016 bude mať v Spišskej Belej krátku zastávku športovec, filantrop a správca nadácie TA3 Peter Káčer v rámci dobročinného projektu “Káčer na bicykli 2016”. Nadácia TA3 organizuje aj tento rok charitatívnu akciu, ktorá pomôže ľuďom v núdzi. Peter absolvuje svoju týždňovú Tour už po 3. krát v čase od 1 . do 7. augusta 2016. Táto jeho tour bude mať  7  etáp a takto chce Peter podporiť 7 rodín (7 ťažkých životných príbehov). Hneď prvá etapa, ktorá začína na Štrbskom plese a končí v Starej Ľubovni,  bude prechádzať  aj Spišskou Belou. Príďte aj vy svojou prítomnosťou podporiť túto šľachetnú akciu na pomoc ľuďom v núdzi. Tešíme sa na vás v pondelok 1. augusta približne o 11.00 hod. na námestí pred mestským úradom. 

Viac o projekte:

Peter Káčer pomáha rôznymi charitatívnymi formami jednotlivcom aj organizáciám, ktoré sa so svojimi prosbami o pomoc obrátili na Nadáciu TA3. So svojím špeciálne upraveným trojkolesovým bicyklom a šľachetnou myšlienkou sa každoročne vydáva na cestu naprieč Slovenskom, aby pomáhal iným ľuďom a to aj napriek tomu, že je sám hendikepovaný.

Prostredníctvom SMS zbierky tak získava finančné prostriedky pre zdravotne postihnutých ľudí, aby im takto pomohol s pokrytím finančne náročnej liečby, ako aj pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc so zvládnutím ťažkej životnej situácie. Viac informácií nájdete na http://kacer2016.ta3.com/ .

Dobrý zámer celého projektu a aj úsilie správcu Nadácie TA3 môžete podporiť najmä zaslaním prázdnej SMS na číslo 832.

Cena SMS je 1 euro. Mobilní operátori Orange, Telekom a O2 poskytujú službu bez nároku na odmenu – celú sumu poukážu na účet Nadácie TA3. Nový mobilný operátor 4-ka službu zatiaľ neposkytuje.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X