Jánske blato 2016

Myslíš si, že si Alfa Samec? Dokáž, že si najlepší a zdolaj náročné prekážky extrémneho behu. Nezáleží na tom či skončíš prvý alebo posledný, dôležité je vyhrať nad sebou samým, prežiť netradičný deň v podobe zábavy a športu. Preto pozývame všetkých športovcov a nešportovcov, ktorí majú chuť zažiť niečo extrémne aby prišli a odniesli si so sebou deň plný zážitkov. Pripravujeme nové prekážky, viac muziky, viac zábavy, viac jedla a piva, viac adrenalínu, viac extrému, náročnejšiu bežeckú trať hlavne viac zážitkov. Ale nepredbiehajme, nechajte sa prekvapiť… Nenechajte to na náhodu a do kalendára si poznačte, že 18.6.2016 budete zablatení až po uši.

Tento rok sa po ukončení preteku Jánske Blato uskutoční aj ďalší zaujímavý pretek s názvom Železný hasič. Tento pretek je pod vedením Dobrovoľného hasičského zboru Spišská Belá.

Ukáž silu svojho hasičského družstva na najťažšom hasičskom preteku pod Tatrami. Čaká vás trať, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Bude tam zopár silových, ale aj technických úsekov. Súťaže sa môžu zúčastniť štvorčlenné tímy, zložené nielen z hasičov (profesionáli a dobrovoľníci), ale aj z bežných ľudí, ktorí si chcú vyskúšať hasičské disciplíny v hasičskom oblečení a výstroji.
Predpokladaný štart je cca o 15.00 hod. po ukončení preteku Jánske Blato.
Podmienky:
  • Hasičské družstvo musí byť zložené zo štyroch členov – muži aj ženy.
  • V prípade neplnoletých je nutný súhlas rodičov.
  • Minimálny vek je 15 rokov.
  • Štartovné  5 EUR / osoba.

S heslom ,,Spoločnými  silami  zvládneme  všetko,, sa na Vás tešíme.

Lebo kto nezažije, nepochopí.

Pre viac informácii: http://www.janskeblato.sk/

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X