Hľadá sa tím do mládežníckeho parlamentu v Spišskej Belej

Sme politicky nezávislá a neformálna mládežnícka skupina, ktorá spája všetkých mladých ľudí v rámci nášho mesta a snaží sa o presadzovanie, napĺňanie potrieb a záujmov mládeže v našom meste. Vznikáme preto, aby sme mohli v priateľskej atmosfére rozhodovať o lepšej budúcnosti nášho mesta nielen pre seba, ale pre všetkých nás v Spišskej Belej.
Našim cieľom je pritiahnuť mladých ľudí, zvýšiť záujem o dianie v meste a najmä pátrať po potrebách a motiváciách mládeže. Kritika a návrhy však neostanú iba na stole, ale budeme pracovať na tom, aby sme vaše námety zúžitkovali, upozorňovali  na nedostatky, navrhovali riešenia problémov, a tak prispeli k rozvoju nášho mesta.
Práve Mládežnícky parlament  je tá správna možnosť pre všetkých ambicióznych, kreatívnych a akčných mladých ľudí, ktorí by chceli participovať v oblasti mládežníckej politiky, a tak efektívne využívať voľný čas.  Ak sa chceš aj ty stať súčasťou novovznikajúceho mládežníckeho parlamentu  a máš chuť a záujem podieľať sa v našom meste na veciach verejných, neváhaj, príď medzi nás a prispej k dobrej veci. Vystúp z tieňa pasívnej a mlčiacej väčšiny a prispej ku zlepšeniu života v tvojom meste!

Ak máš záujem stať sa súčasťou nášho tímu, neváhajte nás kontaktovať na: mlad.parlament@gmail.com

Vystúp z tieňa pasivity, rozhoduj o tvojom meste !

Autor textu: Kolektív iniciatívy za založenie mládežníckeho parlamentu v Spišskej Belej

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X