Bezplatná prednáška o Feldenkraisovej metóde

V nedeľu 23. júla 2017 o 17.00 hod sa uskutoční v mestskej kinosále v Spišskej Belej (Petzvalova 18) odborná prednáška o Feldenkraisovej metóde. Prednášku bude viesť Jorga Hanesová, certifikovaná lektorka MBS Feldenkraisovej metódy, s vyše 20 ročnou praxou v tejto oblasti. Vstup na prednášku je BEZPLATNÝ.

Feldenkraisova metóda, často nazývaná len Feldenkrais, je vedecký systém vyvinutý s cieľom odstraňovať obmedzenia v pohybe a zmierňovať rôzne druhy bolesti prostredníctvom lepšieho vnímania svojho tela. Rozšírenie možností pohybu, ktorý klient pomocou tejto metódy dosahuje, vedie k zlepšovaniu telesných funkcií a zvyšuje všeobecný pocit telesnej a duševnej pohody. Feldenkrais pomáha napríklad aj športovcom a tanečníkom zlepšovať ich výkony, ale môže veľmi prospieť aj ľuďom po úrazoch alebo s rôznymi zdravotnými problémami, ktorí sa vďaka nej môžu začať pohybovať s väčšou ľahkosťou a radosťou.

Prednáška je určená všetkým vekovým kategóriám a teda túto metódu môžu cvičiť všetci od niekoľkotýždňových detičiek až po seniorov.

Na túto bezplatnú prednášku o tejto vedeckej metóde pozývame všetkých, ktorých by mohol tento nenásilný prístup osloviť.

Viac o metóde na: www.feldenkrais.sk

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X