Beliansky majáles otvoril tohtoročnú sezónu podujatí na otvorenom priestranstve

V Spišskej Belej patril 21. máj 2017 tradičnému Belianskemu majálesu, ktorý sa pravidelne koná na Belianskom rybníku. Beliansky majáles môžeme pokojne nazvať aj oficiálnym otvorením kultúrno-spoločenských podujatí konaných v Spišskej Belej na otvorenom priestranstve.  Aj napriek menej príjemnému silnému vetru sa majáles niesol v duchu uvoľnenej atmosféry a zábavy a čo nás teší najviac, účasť bola taktiež vysoká.

Beliansky majáles otvoril svojim príhovorom primátor Spišskej Belej Štefan Bieľak a následne sme na pódiu privítali folklórny súbor Magura z Kežmarku.  Druhá časť majálesového programu už patrila hudobnej skupine Family, ktorá roztancovala nejedného diváka.

Na majálese nechýbali ani rôzne atrakcie a tak si na svoje prišli deti i dospelí. Pre detských návštevníkov bol k dispozícii nafukovací hrad, poníky, trampolíny, či maľovanie na tvár.  O spestrenie majálesu sa postarali členovia Dobrovoľného hasičského zboru zo Spišskej Belej, ktorí návštevníkom ponúkli jazdu na rybníku v ich hasičskom nafukovacom člne. Jedinečnosť Belianskeho majálesu však jednoznačne podčiarkovala najmä neopísateľne krásna kulisa Belianskeho rybníka.

Na majálese nechýbala samozrejme ani tombola, o ktorú bol veľký záujem. Týmto ďakujeme sponzorom majálesovej tomboly:

Mesto Spišská Belá, Cukráreň Nostalgia, Prvá tavebná sporiteľňa, Žofia Kolodzejová, Lesy mesta Spišská Belá, Baliarne obchodu Poprad, Livonec Spišská Belá, Minimarket Spišská Belá, Remeslá Belá Spišská Belá, Motorest Goral, Flordekor Juraj Jezerčák, Združenie Pltníkov Dunajec Majere, Cukráreň Fontána Kežmarok, Zelenina moja láska, Knihkupectvo Allter ego Kežmarok, Tatrakon Poprad, Solárne štúdio Mon amie, Kadernícky salón Lucia, Lucia Bieľaková, Karloff s.r.o. Kežmarok, Oľga Mlynarčíková, Eurotrend Špak, s.r.o. Spišská Belá, Karloff s.r.o. Kežmarok, Želeriarstvo Neupauerovci Stará Ľubovňa, Farby laky Mária Džuganová, KP plus KK, Slávka Pjataková Renova Spišská Belá, Dekor Ján Mešár, Ján Hohol Trafika, Cukrovinky Žemba.

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X