Aktivity Face clubu počas jarných prázdnin lákajú do jeho priestorov mnoho deti

Počas jarných prázdnin je Face club otvorený dlhšie ako obvykle a zároveň ponúka aj omnoho viac aktivít ako obvykle… Naši dobrovoľníci z Face clubu vám aj prostredníctvom toho chcú vytvoriť nezabudnuteľné jarné prázdniny plné zábavy, kreativity, nových priateľstiev a sľubujú, že na slovo nuda úplne zabudnete!

Čo sa vo Face clube od začiatku jarných prázdnin už udialo?

V sobotu 4.3. sa slávnostne otvorila výstava tvorby mladých umelcov. Ich diela nájdete v priestoroch nášho Faceclubu počas celého mesiaca Marec. Vernišáž svojou prítomnosťou obohatili úspešní mladí z okolia, ktorí pôsobia v literárnej či výtvarnej sfére. V priebehu večera nás inšpirovali svojimi skúsenosťami a názormi.

V pondelok 6.3. odovzdávali vo Face clube múdrosť, skúsenosti a spomienky naši starí rodičia. Hovorili o živote, vojne, hodpodárstve či detstve. Mnohokrát sme ich počúvali s nadšením, otvorenými ústami a vyvalenými očami.

V utorok 7.3. sa “fejsklubáci” vybrali s deťmi do Rozprávkova a s dievčatami strávilí príjemné poobedie s burzou oblečenia a doplnkov, workshopov o zdravej výžive a kozmetike.

Na aké zaujímavé aktivity sa ešte môžete tešiť?

Už dnes (stredu 8.3) na vás čaká poobedie pre chlapcov s rôznymi turnajmi, pizzou a chill atmosférou… určite sa vo Face clube zastavte, bude to stáť za to!

Štvrtok (9.3.2017 o 10.00 hod) Tradičné hry – Po stopách tradičných hier

Piatok (10.3.2017 o 10.00 hod) Spoločenské hry – Deň spoločenských hier

Sobota (11.3.2017 o 17.00 hod) Milujem Slovensko

Face club je počas jarných prázdnin otvorený pre deti každý deň od pondelka do piatku od 9:00 do 14:00.

Dobrovoľníci z Face clubu sa na vás už veľmi tešia!

Môže Vás zaujímať...

Oznámenia
X