hocico...
Aktuality
Počet zobrazení 338

22. ročník Bela Mix Volley Cup 2021

Po dvojročnej odmlke sa 17. a 18. júla 2021 opäť v krásnom prostredí anglického parku kaštieľa v Strážkach stretla volejbalová komunita aby si zmerala sily už na 22. ročníku turnaja zmiešaných družstiev „Belá mix volley cup“. V spolupráci s mestom Spišská Belá sa opäť podarilo zorganizovať jeden z najlepších turnajov na Slovensku a to hlavne organizačne s perfektným zázemím pre športovcov, ale aj divákov.

Turnaja sa napokon zúčastnilo „iba“ 14 družstiev aj kvôli zlej predpovedi počasia, ktorá sa nakoniec vôbec nepotvrdila a po oba hracie dni bolo výborné slnečné letné počasie. Turnaja sa zúčastnili tímy z Kežmarku, Popradu, Prešova, Svidníka, Košíc, Námestova, Starej Ľubovne a samozrejme aj volejbalových nadšencov zo Spišskej Belej. Po oba hracie dni sa bolo na čo pozerať a hral sa volejbal, ktorý sa páčil aj divákom.

Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo s názvom „Škôlkari“. Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo „Kvietky“ zložené z hráčov a hráčok najvyššej slovenskej ligy z Prešova, Svidníka, Nitry a Bratislavy, kde jednotlivý hráči a hráčky pôsobia. Tretie miesto patrilo družstvu „Vegeťáci“.

Najlepším hráčom turnaja bol Dávid Fecko zo Starej Ľubovne pôsobiaci v Nemecku a najlepšou hráčkou Miroslava Patschová.

Poďakovanie patrí mestu Spišská Belá, pánovi primátorovi Jozefovi Kunovi ako prezidentovi turnaja, sponzorom turnaja a organizátorom Marcelovi Banczíkovi, Dušanovi Simonisovi a Jaroslavovi Dobešovi a Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti a Plastiflex Slovakia spol. s r. o.

Najčítanejšie články

Najnovšie články
Menu