hocico...
Podujatia v meste
Počet zobrazení 43

Legendárium

LEGENDARIUM 2 je pokračovaním úspešného projektu LEGENDARIUM, ktorý v lete 2015 pripravila krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Prostredníctvom legendárnych postavičiek predstavuje zaujímavé miesta Prešovského kraja, ktoré rozhodne stoja za návštevu. LEGENDARIUM 2 pripája k pôvodným desiatim hrdinom aj päticu nových postáv. Spolu tak prepája viac ako 60 zaujímavostí kraja.

Od 1. júna do 15. septembra 2016 prebieha súťaž s mobilnou hrou LEGENDARIUM 2 a tiež súťaž s nálepkovým albumom LEGENDARIUM 2.

Hraj hru: Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM 2 a zaži dobrodružstvá pätnástich hrdinov v napínavých minihrách.

Každá postavička Ti ponúkne štyri bonusové lokalizácie na miestach (SNG Kaštieľ Strážky, Spišská Belá, Múzeum J. M. Petzvala, Spišská Belá, Kežmarský hrad, Thermal park Vrbov), ktoré sa viažu k legende. Keď sa na nich v hre zlokalizuješ, získaš bonusové body! Už za dve lokalizácie získaš nahrávku legendy na stiahnutie. Hraním a lokalizovaním sa postupuješ z úrovne „tulák“ až na „kráľa Prešovského kraja“. Najlepší hráči budú odmenení hodnotnými cenami a kráľ bude korunovaný na brehu Štrbského plesa.

Zbieraj nálepky: Navštív vybrané miesta LEGENDARIA a získaj nálepku do albumu. Nálepku získaš po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získaš, tým máš väčšiu šancu vyhrať jednu z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získaš CD LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní.

Nálepku a album získaš: SNG Kaštieľ Strážky – Spišská Belá, Kežmarský hrad, Thermal park Vrbov

Hraj, cestuj a vyhraj!

Všetky informácie a hra na stiahnutie: www.legendarium.info

LEGENDARIUM na Facebook-u

Tags: Podujatia v meste

Môže Vás zaujímať

Ďaľšie podujatia
Menu
Oznámenia
X