Podujatia v meste
Počet zobrazení 877

Jablkové hody, 16.10.2022

Poďme spolu osláviť jeseň!

Jablká dozaista patria medzi NAJ ovocie jesene. Aspoň jednu jabloň nájdeme takmer v každej záhrade. Poďme preto s tými jablkami niečo spolu urobiť.

Pozývame vás na JABLKOVÉ HODY 🍎 – podujatie pripravované úzkou spoluprácou viacerých organizácií –  Expression o.z., Materského centra Hernička, dobrovoľníkov z Face Clubu a Chef from the woods.  Podujatie, počas ktorého budete môcť ochutnať jablká na desiatky spôsobov.

V nedeľu 16.10.2022 od 13:00 v Dennom centre v Strážkach.

Čaká na vás skvelý program pre všetky vekové kategórie

Pripravujeme pre vás:

  • Súťaž o najlepší jablkový koláč 🍰- podmienky účasti a prihlášku do súťaže nájdete na tomto odkaze: https://forms.gle/owTvGVTqSqnUkvPw7
  • Kreatívne dielne a sprievodné aktivity pre najmenších 🎨,
  • Jablkové súťaže pre deti, ale aj dospelých ⌛,
  • Chutné jedlo od šéfkuchára 😋,
  • A v neposlednom rade príjemný jesenný čas strávený v kruhu priateľov 🍃.

V prípade, ak poznáte recept na jablkovú dobrotu, ktorá nespĺňa súťažné kritéria, môžete ju priniesť okoštovať len tak nesúťažne.

Počas jablkových hodov si budete môcť vyzdvihnúť bezplatný lístok na premietanie novej slovenskej filmovej rozprávky Zakliata jaskyňa, ktoré sa uskutoční v stredu 19.10.2022 o 18:00 v bývalej kinosále. Viac info tu: https://spisskabela.sk/mesto/podujatia/premietanie-novej-slovenskej-filmovej-rozpravky-zakliata-jaskyna-19-10-2022/

Tešíme sa na vás!

 

 

Tags: Podujatia v meste
Ďaľšie podujatia