Aktuality
Počet zobrazení 645

Triumf domácich na Bela Cupe 2016

MŠK Slavoj Spišská Belá obnovil po dlhých jedenástich rokoch tradíciu futbalového turnaja BELA CUP a zhostil sa úlohy zorganizovať tento turnaj. Turnaj sa uskutočnil v dňoch 5. – 6. marca 2016 na futbalovom štadióne v Spišskej Belej a zúčastnili sa ho štyri futbalové družstvá z Belej nad Cirochou, Valaskej Belej, Banskej Belej a Spišskej Belej. Naši futbalisti predviedli na domácej pôde krásne výkony a výbornú kondíciu a preto ostal zaslúžene pohár pre víťaza turnaja doma. Už v prvom polčase finále sme vyhrávali hladko 2:0, keď sa našim futbalistom podarilo dať dva góly za sebou štyri minúty pred koncom polčasu. Počas finálového zápasu medzi Spišskou Belou a Belou nad Cirochou, ktorý napokon skončil 8:1, prispel veľkým dielom k víťazstvu Martin Mezey, ktorý si na svoje konto pripísal hattrick. Kapitán nášho tímu Marek Milaňak si domov odniesol pohár pre Najlepšieho hráča turnaja.

4. miesto: Banská Belá

Najlepší brankár turnaja: M. Diňa (Belá nad Cirochou)

Najlepší strelec A. Pišta (Valašská Belá)

Najlepší hráč M. Milaňák (Sp.Belá)

Futbalový turnaj Bela cup sa v Spišskej Belej naposledy konal v roku 2005 a rovnako ako tentokrát, aj vtedy si naši futbalisti ponechali pohár pre víťaza doma. Gratulujeme k obhájeniu titulu a prajeme mnoho ďalších výborných výkonov.